Altı Kaval Üstü Şişhane:))

Barış Kuyucu- Milliyet Cadde..
10A10

ÖZGE UZUN
Sayın seyirciler bültenimize bir son dakika gelişmesiyle devam ediyoruz!
CNN TÜRK'ün iki sunucusu şık ekran kostümlerinin altında oyun kıyafetleriyle yakalandı. Özge Uzun ve Barış Kuyucu, ‘Altı kaval üstü şişhane’ tadındaki durumları için, "Pişman değiliz" derken kanal yönetimi konuyla ilgili sessizliğini koruyor! Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Ali Birand'ın kahkalarla şirketi terketmesiyse kafalardaki soru işaretlerini arttırdı!
10 A 10 ekibi konuyu sizin için araştırdı:
'Özge Uzun'la Güne Merhaba' programına konuk olan Barış Kuyucu'nun 'Nasıl olsa masanın altında görünmez' diye halı sahadan geldiği maç kıyafetlerinin üstüne giydiği şık takım elbiseli hali izleyicilere şaşkın anlar yaşattı. Asıl 'Şok' etkisi yaratansa haberciliği kadar güzelliğiyle de ekranda 'Uzunca bir boy' gösteren Özge Uzun'un, takım arkadaşı gibi tozluk, tekmelik ve kramponlarıyla kameralara yansıyan görüntüleriydi.
Özge, "Canlı yayın da bir oyun. Ben de konuğuma uygun giyinmek istedim. Arkadaşlar lütfen olayı abartmayalım. Biz sadece oyun arkadaşıyız" dedi.
Bu görüntülerin 10 A 10 köşesi için reklam amaçlı olarak mı kullanılıyor sorusuna medya otoritelerinin ortak yorumu net: EVET! :)


10’A SORDUK ÖZGE UZUN YANITLADI
1-BANA SPOR ... ÖĞRETTİ! Spor yapmakla zayıf olmak arasında hiçbir bağlantı olmadığını, yüzdüğüm her an deniz kızı olma ihtimalimin arttığını, hayatın yükünü daha rahat taşımak için sağlam, güçlü bacaklara sahip olmam gerektiğini öğretti :)

2- BEN SPORCUNUN ... ... ... SEVERİM! Thierry Henry gibi kaslısını, Lugano gibi bebek yüzlüsünü, Tiger Woods gibi zampara olmayanını severim.

3- ORADAYDIM! Şükrü Saracoğlu Stadı'nda Fenerbahçe - Galatasaray maçında olacağım! Tribünlerde 55 bin seyirci, ailemle birlikte Genç Fenerbahçelilerin arasında kale arkasında tezahüratlar, danslar eşliğinde derbiyi seyredeceğim. Maçı 8 -0 kazanacağız, sevinçten aklımı kaybedeceğim, tarihe geçeceğim! Oradaydım diyeceğim :)

4- İTİRAF EDİYORUM. ONU SEVİYORUM! Erman Toroğlu'nu seviyorum. Küfürün en tatlı hali bence Erman Hoca'da. Çoğu zaman gıcık ama yine de halk tipi var onda. Seviyorduk onu izlemeyi. Futbol sohbeti sırasında pastırmalı yumurta tarifi verebilecek tek yorumcu oydu.

5- SPOR BAKANI OLSAM MUTLAKA ... Beden Eğitimi derslerindeki takla atma zorunluluğunu kaldırırdım. Hala sandık fobim var. Ayrıca statlarda küfür yerine kullanılabilecek özel tezahüratlar üreten bir birlik oluştururdum. Her takım için ayrı tabii. Zaten o gün görevden alınırdım :)

6- ARAMIZDA KALSIN ... Eşimin aldığı rengarenk spor ayakkabılarım, 12 yıllık lisanlı yüzücülüğümün vazgeçilmezleri gözlüğüm, bonem ve mayom. Ne zaman böyle tam teçhizatlı giyinsem kendimi dişi Michael Phelps gibi hissediyorum. Ama benim gerçekten dopinge ihtiyacım var :)

7- SPOR DOLABIMDA NELER VAR NELER! Bütün ailem Galatasaraylıdır. İlkokulda aşık olduğum çocuk Fenerbahçeliydi. O da beni sevsin diye bir günde Fenerbahçeli oldum. Ah ahh! Ne saftım! Babam hala rüşvet teklif eder Galatasaray'a döneyim diye ama nafile!

8- AH KEŞKE ... Yüzmeyi bırakmak zorunda kalmasaydım. Türk sporu ve yüzme tarihimiz için büyük kayıp :)

9- ASLA ‘ASLA’ DENMEMELİ AMA ASLA ... Beni sahilde, parkta ve spor salonunda koşarken göremezsiniz. Koşmam! Yeteneksizim! Ben yürürüm daha iyi. Asla düzenli bir spor insanı olamam. Mizacıma aykırı. Spor mu, fasıl mı? dersen, "Hadi Asmalıya gidelim" derim.

10-BU SORUYU SORARDIM! Özge Uzun soruyor: 2.5 yaşındaki canım oğlum büyümüş, eve kız arkadaşını getirmiş. İlk tepkin ne olurdu? Özge Uzun yanıtlıyor: Oğlum niyetin ciddi mi? Bak değilse kızı oyalama!

HAYALİNDEKİ FOTOĞRAF


"Ünlü yüzücü Michael Phelps’in madalyalarından birini isterdim":)
BİREBİR
MESSİ: GALİBA İNSAN DEĞİL :)
NAKAVT: ÇOK YAPMIŞLIĞIM VAR
GREKOROMEN: ŞAMPİYON BENİM
MATARA: KONYAK GELİYOR AKLIMA
ÇİVİLİ KRAMPON: GİYDİM, ÇOK İYİYDİ
SEYİRCİYE OYNAMAK: STÜDYODA BEN
PLAYSTATION: EFSANE OYUNUM RESIDENT EVIL
SENKRONİZE YÜZME: GİZLİ GİZLİ DENİZDE YAPARIM
SARI MAYO: BİSİKLETÇİ OLSAM BİLE HAYATTA GİYMEM :)
HIDDINK: YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI!1 yorum:

ardiles dedi ki...

madde 2- Lugano gibi bebek yüzlüsünü (bizim bebek biraz katil ruhlu mu ne?)
madde 3- - 6-0 da oradaydım, inşallah bir gün 8-0 da olur ve sizler, bizler orada oluruz :)
madde 7- muhahah bu süper. o çocuk kim acaba? hayatında yaptığı en iyi şey bu olmalı sanırım. Ayrıca "hayatta babana bile güvenme" demişler. Sizde güvenmeyin Fenerbahçeli kalın hep.
madde 10- Kız Galatasaraylı olabilir. Bırakın Dağhan oyalasın biraz ve Fenerli yapsın. Sonra kızın yolu açık :)